Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pomsta bude sladká

 

Po ukončení první veliké války dobra a zla. Přišla doba relativního mocenského vakua. Chytli se toho mnohé vznikající aliance i nově příchozí rasy. Jednou z nich byli páni z Aria. To oni nabídli azyl velké noční bohyni Paegas.

 http://sga-wraith.klanweb.cz/image/13141032Obrázek “http://sga-wraith.klanweb.cz/image/13141035” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Kde přeci jinde skrýt noční bohyni, než na planetě která hýřila světlem a byla domovinou dětí slunce. Přesně to totiž znamenal výraz Arian, který dostali od Goauldů se kterými se setkali, ale zpět k Paegas, zdejší arianští kněží dobře věděli co je zač, znali pověst o rudé moci, kterou anděl noci skrývá a rádi jí pomáhali a učili moc soustředit a rozšiřovat svojí moc. Paegas hltala vše co jí noví pomocníci učí a ráda chodívala do paláce v hlavním městě Emyn Armenu, kde navštěvovala Atreje.Atrej, byl princ z pravé arianské říše, jejíž moc se rozkládala daleko za hranicemi známého vesmíru a ve zdejší galaxii, měl vytvořit funkční kolonii s centrální planetou Ariou. Paegas často a ráda vyprávěla příběh o své moci a svém muži a Atrej velmi rád naslouchal a soucítil s tímto překrásným andělem noci. Atrejovi rádci přiměli svého pána rozšiřovat svůj vliv a to nezvyklým způsobem.Atrej se rozhodl vyhovět.

http://sga-wraith.klanweb.cz/image/13141034
 

 

Nedlouho poté byli rozeslány pozvánky po celém vesmíru, obrovská slavnost vládců vesmíru se měla konat v nejkrásnějším z paláců ariánské říše.

Ve městě Emyn Armenu bylo pozdvižení už od rána toho dne. Hvězdná brána se spouštěla minutu za minutou. Vesmírné doky byli plné. Vládci celého vesmíru přijeli na obrovskou slavnost za znovu získanou jednotu. Pravým cílem tohoto setkání bylo uzavření smlouvy o chráněných planetách s tajnou doložkou o uznání nově příchozích ras a jejich nabitého majetku po smrti Apophise a oslabení Sacika.

Sacík se smlouvou souhlasil a rád se přijel podívat na planetu Aria, aby se mohl účastnit. Atrej získal od Paegas averzi k Sacikovi a proto potají souhlasil aby Paegas mohla odčinit smrt svého manžela. Věděl, že nyní má anděl noci dostatek síly a umu to dokázat, ale bude potřebovat pomoc a tak Atrej vyhověl. Zatímco se ostatní bavili vzal Atrej Sacika na procházku zahradami. „Jsem rád, že jsem tu Atreji.“ „ I mě tak těší, ale je tu ještě někdo kdo by s tebou chtěl mluvit.“ Vynořila se Paegas se svými kněží.

http://sga-wraith.klanweb.cz/image/13141036

Napřahuje ruku. Paprsek vyšlehl. Palba se opětuje. Nyní se spojili. Není vítěže. Atrej zasahuje. Z ruky mu vyšlehl paprsek světla takové síly, že ani Sacik neměl sílu odrazit je oba dva. Objevili se Sacikovi stáže. Spustila se přestřelka nanovo. Po chvilce spojenci vyhráli. „A co bude se zbytkem jeho armády?“ „To už nech na mě, díky ti mladý princi, díky za sebe i svého muže“ „Já děkuji, ale teď už musíme zpátky“ Tak se vrátili a podepsali smlouvu s tím rozdílem že místo Sacika, se vládkyní většiny vesmíru stává Anděl noci Paegas.

 

Poznámka autora:

Dovolil jsem si zaslat malinkatou pohádku, která je volným pokračováním pohádky od Temného_Apofise, měla by být gramaticky správně, ale pro jistotu to zkontrolujte,
s díky
Atrej

Poznámka vydavatele:

Skvělé dokončení, jistě se všichni těšíme až napíšeš něco dalšího.:-)  Gramatika na výbornou.:-) Jen tak dál.

 

Pro NOD
Autor Atrej
Vydavatel TA

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ó díky, díky :o)

(Paegas, 21. 2. 2009 3:17)

Nakonec díky pohádkám mě lidi budou mít za hodnou .o)
Jiříku s Tebou být v pohádce je hezké, ..ale být s Tebou skutečně je čarokrásné.
Líbí se mi, jak se začalo psát a že čím dál více. nějak se mi plete, co kam patří, avšak čtu všechno a ať tohlu psavou lavinu spustilo cokoliv,..přeji všem aby vydržela. A také souhlas s Entrestem, ..zkuste psát o těch co tu jsou, ..ale třeba nepatří mezi nejupsanější, ..možná nejsou, či nebyli nejlepšími..ale bez kterých by to tu nebylo ono. Každý máme třeba i v ali někoho, koho známe jen my a je tím nej nej človíčkem a ostatní o něm neví. A zase píšu místo jedné věty slohy. Takže :-* a jdu spinkat. Pap

RE Entrest

(Marty92, 18. 2. 2009 12:50)

no ale ja tě dal do příběhu a ty sis eště stěžoval :D :D :D

mno

(Entrest, 17. 2. 2009 23:59)

zakonceni zajimave ale neumrel uz Sacik v te minule pohadce :-) jaksik se my uz ty pohadky mixuji :-) Ale je fajn ze pisete, jen piste a vemte i jine lidi nez jen Sacika, TA, Paegas atd... Je prece plno dobrych hracu :-)