Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Kapitola první….Návrat…..

Atrej se vracel z obhlídky ze svých držav zpět na svou domovskou planetu Arií…..ve chvíli kdy vyzkočil z hyperprostoru překvapila ho silná palba z nepřatelských Hataku…….Můj pane zvolal První Muž Atreje je to Entrest…..Atrej ač v prvních chvílích překvapen dal okamžitě rozkaz k palbě….

Mezitím v Mateřské lodi Entresta……

Entrest zvolal: palte a nešetřete ho. Jak pokračuje bombardování povrchu Arie?

Pane těžké palba z PO zničila levou záď naší Mateřské lodě…Vyšlete Bombardéry!!! Ale Pane Stále jsme TICHO zvolal Entrest řekl jsem vyšlete Bombardéry!!!!

Atrej cítil strašně utrpení…lid Arie trpěl……Musíme Ustoupit….řekl tiše…..Entrest disponoval 20000 tisíci hataky které pálily jak na mateřskou loď Atreje tk na povrch planety….Atrejova družina byla rozeseta po celé galaxií…Sám Atrej disponoval jen svou Mateřskou lodí..která ač technologií překonávala tu Entrestovou neměl proti přesile šanci…..Tedy okamžitě skočil do okna hyperprostoru…                                                                                   

Mezi tím Lady Lika už ve Své Mateřské lodi čekala na orbitu Alcaredu….Neměla tušení co se děje…když v tom….

Lady máme přímý kontakt ze Sacikem……odpověděl voják na můstku…

Sacik: Lady Liko vzdej se své armády a svých držav Tvůj Pán Atrej byl zabit….

Lady Lika okamžitě zburcovala svou armádu…ale bylo přílíš pozdě z temné strany měsíce Orion se vynořila obří armáda Sacíka a bez varování začaly pálit…Lady Lika chtěla odeslat šifrovanou zprávu Temnému_Apofisovy když v tom její ML byla roztrhaná na kousky tajemným paprskem….Sacik vyzkoušel novou technologií….Ha Ha Ha Smál se Sacík ve své mateřské lodi…Pak se náhle otočil a viděl jak kolem jeho Armády vzniká tajemné magnetické pole jeho amrádu to začalo z ničeho nic trhat na miliony kousku….On sám se zachránil jen tak tak…..Co to bylo Pane???????

Sacik chladným hlasem odpověděl….Asterix…….Oknem Hyperprostoru se dostal k Entrestovy………

    

Kapitola druhá…..Pohřeb

http://www.pohrebpegas.cz/imagebank/337418/430/250/rakev_01.jpg

Pozemní bitva na Arií byla pro Entresta prohraná neměl tak vyspělé jednotky jako Atrej……ani pomoc od Sacika nijak výrazně  z rozložením sil nepomohla…Císařská vojska Arie odolávala dalším a další pokusům o průnik do Hlavního Města Arie…..Pavoučí  lid mezitím ničil a honil rozprášené Jaffy po lesích….všude na bojišti vládl zmatek……Sacik navrhl blokádu a vyhladovění celé Arie……..Entrest souhlasil i když to bylo veliké riziko že mezitím  Atrej  sežene odpovídají sílu a vrátí jím uder……Newone právě dorazil k Arií a nestačil se divit jaký chaos všude vládl ..některé Hataky Sacíka dokonce párkrát vypálily na Newona což ho rozlítilo natolik že Sacíkovou mateřskou loď nechal jeho děly roztrhat….Sacík který byl u Entresta chtěl okamžitou odvetu….Entrest odvětil: Newone se nám bude hodit…..využijeme ho a pak si sním děléj co chceš…..

Atrej vyskočil z hyperprostoru u domovské planety TA Renaty….Atreji Vítej ozval se TA…..Atrej pozdrav opětoval…Potřebuji Tvou Armádu, Tebe, odvahu, a sílu jít bojovat za předávné tajemství Arianu…Světlo naděje a nesmrtelnosti…..Ta mu skočil do řeči…Ty to ještě nevíš Atreji? A co bych měl vědět?......Lady  Lika je po smrti…..na kanálu mezi Atrejem a TA zavládlo hrobové ticho…..

Po chvilce ticha se Atrej odhodlal říct celou větu….Musíme uspořádat ten největší pohřeb hoden Lady která celí Svůj život zasvětila Světlu Arie…….Ta souhlasil ae chtěl ještě dodat že musí spěchat ale Atrej ho umlčel..

Ne TA musíme, musíme uspořádat pohřeb……řekl tiše Atrej…..

Po dlouhých přípravách se Mateřské Lodě Atreje, TA, Martyho,DeathPainta  a dalších přátel Lady se vydali na dlouhou cestu k Měsíci Heliosu kde bylo pohřebiště Velkých Vůdců a Vládců soustav a galaxie…..Atrej a jeho družina letěla na měsíc z Korunou Lady…

Atrej musel pronést proslov….

Opřel se o panel z hluboka se nadechl….a zhroutil se…TA okamžitě přiběhl aby ho chytil….hned ho transportoval na svou Mateřskou lod…..mezitím byla koruna uložena……     

Kapitola třetí…Poslední Bitva..

Atreji jsi v pořádku? Pronesl Marty…Ne není kdyby byl nebyl by tak bledý odpověděl suše TA…..

Atrej pomalu vstal rozhlédl se Arie slábne a já sní……

Ta okamžitě reagoval: Rozkázal svým replikátorum at okamžitě připravý armádu….Stůj Márty ty a Death Bude na orbitu…!! Dobře odpověděl s nelibostí…..

Víš že musíme už jít Atreji…….

Lodě Ta,Atreje Martyho, Deatha zmizely v hyperprostorovém okně……..

Na orbitu Arie…..Newone ty se postarej o orbit a pěchotu přede Sacikovy rozkázal Entrest….Světlo nesmrtelnosti bude za chvíli je mojee Po celé ML Entresta se rozezněl smích….

Newone okamžitě po zjištění že z hyperprostoru skáčou lodě Atreje a jeho přátel začal pálit……Nic mu to nebylo platné 2 miliony Hataku Miliony Kluzáku začaly tvrdě a nemilosrdně utočit a pálit když v tom se tu objevil Asterix na pomoc  Atrejovi… Vítej Příteli Zněl hned Atrejův hlas…..

Sacik a Entrest mezi tím utočily na město Arie milionovou armádou která neměla konce….Atrej a TA se kruhy transportovaly do chrámu Světla…kde byl Meč jenže se nesměl dostat do rukou Vládců….Arie byla už zničena a spálená ae obyvatele bránily chrám ze vše sil….Všude byli mrtvoly obyvatel a vojáci kteří Hrdě bránily Chrám světla….

Atreji……..zvolal TA zděšeně…kruhy jsou zničeny…..Asterix byl na orbitě poražen i z Martym…Death musel ustoupit….Když v té Chvíli…..

http://dusan.idealnypartner.sk/sk/1939-45/mrtvoly.jpg

Můj Pane zvolal Kněz od Atreje to je Battle_Arcadia…….

Atrej tiše povzdechl…Ghall se vrátil…..

 

Ghall okamžitě vystoupil z Arcadie a běžel směrem k Ta a Atrejovy…Vím co se stalo Atrejovi….

Asterix mě informoval……Máš meč??

Atrej odpověděl ano máme ho….

Ghall: Těší mě Bratři zase jsme pohromadě…. Běžte…zdržím Sacíka a Entresta..Ne! řekl rázným hlasem TA my tě tu nenecháme….

Ghall: Ne musíte jít meč se nesmí dostat do  jejich rukou Atrej mu chtěl skočit do řeči NE Atreji musíte jít…….Tak vypadněte už!! Zakřičel Ghall…při tom mu tekly slzy z očí….

Vemte si Battle_Arcádiu…TA odmítal odejít i Atrej se zdráhal…Bratři musíte jít musíte!!! Dva Císařští vojáci omráčily Atreje a TA…..Mezitím na orbitě Newone uprchl pryč…….

Atrej se probudil jenže už začaly stoupat na orbit….TA zuřil ae palubní počítač byl jasně definován na cestu na domovskou planetu Ghalla…….Na zemi u Chrámu Světla stál Ghall a hrstka Cisařských vojáku…Proti ním se blížila řvoucí Armáda…..

Atrej se snažil z Ghallem komunikovat ale Ghall komunikaci rušil….TA stál a koukal se jak Armády Sacíka a Entresta se blížily k Ghallovy…….Podíval se na Atreje který měl meč světla tekly mu ohnivé slzy…..TA připojil další port na komunikaci…..Jelikož na Arcadii byli miliony obyvatel z Arie….

Dole na bojiště předstoupil Ghall před tu hrstku statečných…..Nadechl se…a rázným slovem pronesl….Vy jež Bráníte Světlo Arie…chránite svobodu která vám naleží tak jako dalším miliardám obyvatel galaxie…Máme před sebou poslední Bitvu…tu jež nemůžeme nikdy vyhrát ale mužeme předat poselství dalším Lidem……kteří  ztratily vůli bojovat za svobodu…..

Ghall se otočil zády k vojákům…..Z boku opasku vytáhl Meč  jež svítil rudě…Atrejuv meč zářil žlutě…TA meč zářil modře…..

Sacík z Entrestem byli zaskočeni kde taková troska jako Ghall se tam objevil jen se pousmály…To je Tvůj konec Ghalle…..

Ghall pozvedl meč  silně švihl mečem a se řvem a slovy Za Svoboduuuuuuu…se  rozeběhl k armádě vládců………………………………

 

http://drd.mmister.com/archiv/images/stoupa_mec3.gif

Ten den všechny tři meče pohasly a nikdy už tak nezářily….Obloha Arie a Nerye z rudla……

Obrázek “http://www.renderix.euweb.cz/TerrGal001_full/thumbs/04_023_R_yosemitte.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Atrej a TA právě dorazily na Neryu…..oba dva zlomeni sedly před Chrám Přátelství….Ta pronesl: Zemřel,….zemřel pro Nás….ATreji…..zachránil nás nebyla to zbytečná smrt….Atrej vstal vzal svůj meč a uložil ho do Pouzdra v Soše Ghalla před chrámem….TA udělal to samé…Po celé galaxiíí se se rozsvítily Ohně smutku…Už Nikdy to nebyl Ten Atrej…ani ten TA…….

 

 

Poznámka autora:

Mno takže jsem  se pokusil napsat něco co ehm se nepovedlo ale vůbec=) Nejsem takový střevo jako TA nebo Márty:P ale Aspoň jsem se pokusil=) Chtěl bych tímto poděkovat všem kteří mě po celou karieru na SGO pomáhaly a vždy zamnou stály at v dobrém nebo ve zlém=) Chtěl bych výhradně poděkovat Atrejovy, TA, a Lordíkovy Thx=) Vašeho Přátelství si cením ze všech uplně nejvíc=)

A jelikož je to můj poslední věk tak ty komentáře pořádně roztočte:D a dejte mi co proto:D:D..

Poznámka vydavatele:
                                                       

Děkujeme za to že máme co vydat, je to bezvadné. Akorát místy nemáš ˇ , ale to se stává, jinak je  to opraveno.:-)  Přidal jsem Ti tam nějaké obrázky a  zformátoval text to je celý, zbytek práce je tvůj a odvedl si pěkný kus práce.:-) A doufám že tohle tvůj poslední věk nebude!:-)  A já ti taky děkuji za přátelství a také si ho považuji.:-)

 

 

Pro NOD
Autor Ghall.ViCath

Vydavatel Temný Apofis

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Brácho čupr hele

(Asterix, 21. 2. 2009 23:45)

Fakt krásně napsaný,chytlavý příběh

Pekne moc pekne

(Entrest, 17. 2. 2009 23:52)

Mam rad Vase pohadky, hlavne ta kombinace Ja Sacik a Newone spolu krasna moc krasna pohadka :-)

Dokonalost sama

(Atrej, 17. 2. 2009 15:30)

Dojal si mě fakt. Bráško úžasné....nemám slov

hodnoceni

(Marty92, 17. 2. 2009 15:29)

hele Ghalle ten příběh je vážně skvělý... mrzí mě že sem ho sem nedal dřív ale učení mi nedalo pokoj. Udělal si něco co ja a TA ne. Tvůj příběh se odehrává hlavně na bojišti. Je to jako bych četl drama. Přesně popsané co kdo říká. Fakt pěkné :)

Nemám slov..

(Lord_ThX, 17. 2. 2009 15:07)

Další jedna z nejleších pohádek..

a bjáško...i já díky:-))