Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spolčování ali

13. 3. 2008

Zeptali jsme se aktéru společnických aliancí, co říkají na hromadné útoky svých aliancí, otázkou:

Dobrý den, chtěl bych se Vás jako jednoho z aktéru zeptat, co si myslíte o spolčování aliancí a jejich hromadných útoků? Proč jste se do tohoto spolčování přidal a co si od něj slibujete?

A zde jsou odpovědi vůdců spolčených aliancí:

                                                                                                                                                                           

Utopie (Masha)


Nikdy sem nebyl zastánce spolčování, bohužel, musím jít s proudem, abych neskončil v propadlišti dějin. Při minulých věcích se našlo několik desítek lidí co se nebáli spojit proti nám. Je to jen obraná reakce. To že je Utopie ve spolku, který je plný hráčů co mají na SGO jméno je jen způsob obrany i útoku.

A co se jedná ostatních. Vadí mi to, ale jak sleduji, není to žádná sláva.. hlavní je počet. Ale většinou celou skupinu táhne jedna aliance. Ostatní jen sedí a čumí a živí se.

Vtipné na celém spolčování je, že hlavní odpůrci mají vždy nejvíc spojenců Nebudu šířit kdo. Jistě to všichni ví

                                                                                                                                                                           

Traktoristi (Exodus)

Spolčování ali tu bylo vždy i když to bylo ještě zakázáno...pamatuji jak jsme se zoufale snažili utajit stamilionové převody mezi našimi dvěma ali tenkrát...nějak to vyšlo:D, smazali mě jen jednou :D

Hromadné útoky - je to jen vyšší úroveň koordinace, kdo na to má ať si hraje, je to přirozený směr vývoje, specializace hráčů a ali, přidali jsme se proto že už tam dost dlouho vlastně jsme jen poprvé tak otevřeně.

                                                                                                                                                                           

Abstinents (-X_x_X-)


S lidmi z T.A.K.U.Š. se známe už celkem dlouho a Šupiny a Wilici byli vždy spojenci tak jako Utopie a Abstinenti a vždy tam byla spolupráce mezi ali.

Ano s takovýmhle spojenectvím mezi ali souhlasím je to předem domluvený a navzájem se nezradíme.

Ale SG ali lucianu a Takeda viděli, že mají těžkou war a že by to nezvládli a tak začali srabácky shánět aliance, která by jim pomohli. A poslali na nás cca 15 ali proti 5.

Ale jinak mezi nimi není žádný spojenectví prostě narychlo sehnali ali, aby jim pomohli.

                                                                                                                                                                           

*K*E*K*S*Í*C*I* (Mision)

Ať si každý dělá co chce:) Stejně jsme první co to začali dělat a prvenství nám zůstane pořád. Jinak my jedeme prostě jedna velká ali... to ostatní jsou jen nedokonalosti co nás napodobují.

                                                                                                                                                                           

*Š*U*P*I*N*Y* (dragon6668)


Slibuji si od něj úspěch. Dneska už to nijak nejde.. ostatní to asi ještě nepochopili :). Nic víc k tomu asi neřeknu

                                                                                                                                                                           

Barca (Dark_Merlins)


Tak určitě to je dobra věc, když někdo jasně nemá na nějakou silnou ali a s jinýma jí muže rozdrtit. Ale chce to být přesně propočítaný kdy a jak utočit. Aby všichni se sjednotili v jednom čase a pomoc si se zhn. Všichni by hromadně zjišťovali info o pln a pak po 30 útoku se špionama se rozdělili o informace o jiný ali. Pak by tam hodili přes 150 k otrokářů a už by jeli zhn. A tak by se tam i hodila nanit a vykradlo by se to A pak už jenom dobývat pln. A říkám že nejdůležitější na téhle hře jsou dvě věci, otrokáři a zhn.

Přidal jsem se abych pomohl sundat ali, který si myslí že vládnou vesmíru = TAKUŠ. No co si slibuji? Sundat je a vidět jak padají dolu.

                                                                                                                                                                           


SG_aliance_lucianu (Chuchy)


Tak je to dobrá věc, snad se to povede, protože se současným systémem co zavedly nej. aliance TAKUS, tak myslím že by se žádná aliance dlouho neudržela. Já jsem se do toho nepřidal, ale byl jsem u zrodu spolčování :D. No co si slibujeme :D, to uvidíte

                                                                                                                                                                           

ALL_FOR_ONE_ONE_FOR_ALL (Peter99)


1.bylo to pouze spolčení proti dotírající přesile.

2. Myslím si, že \\"tak dobrým hráčům\\" to vadit přece nemůže, protože když už jsou tak dobří tak se musí umět postavit přesile

3. proč vůbec vznikly ali? (pokud vím tak odysey mělo být všichni proti všem)

4. Byl jsem požádán o pomoc a naslibuji si nic, protože i kdybychom zničili Takuš úplně, tak místo vévodících ali chytne \\"za pačesy\\" jiná zdatná ali co bude drtit všechny ostatní hráče, ale spíš to mělo být o tom,že jsme chtěli ukázat, že se jim nebojíme postavit a když už oni útočí všichni na jednu ali tak, že se umíme taky postavit všichni za jeden provaz a trošku zatahat.

                                                                                                                                                                           

 Takeda (Samurai_Hiroiuki)

Zdravím, jsem jednoznačně proti spolčování aliancí, ale přidal jsem se protože se spolčila T.A.K.U.Š. tak se musíme nějak bránit. Slibuji si od toho, že jim dáme zabrat.

A co na to říkám já? Myslím že spolčování je docela dobrá věc, člověk se musí naučit spolupracovat s kolektivem, plánovat a mnoho jiných zkušeností které může díky tomuto získat. Ale, příliš velké spolčování nepomůže, mohli jsme to vidět jak u OSN tak i zatím u T.A.K.U.Š., jelikož ač jsou dosti silní, je jim tona nic když nedokážu svorně spolupracovat.

Poznámka Mashy - Takuš svorně spolupracuje jen pro informaci.

 

Pro NOD redaktor Crusher

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Masha

(lukas, 8. 4. 2008 16:22)

TAKUŠ je parta lam jelikoz si mysli ze dokazou co budou chtit ale ste na omylu je tu hodne alianci a cely vesmir proti 4 aliancim ktere se boji ostatnich tak postavili PAKT ktery se boji jak by ste to jinak chtely rict


a nepochopim MASHO sak si od nich odesel tak co delas ja vim proc protoze ste se porad hadli kdo bude vudce jako male decka to byla jedna z vasich chyb

re: Sutech

(gajdyDUDY, 31. 3. 2008 12:58)

Když tehda zaútočili všichni na utopii, aby se neumístila, to byla prasárna - v tomhle případě jsem za Mashou. Na druhou stranu když celé spojenectví zaútočí na jednu ali a vydrtí ji, to se mi taky nelíbí. A to myslím pro všechny ali, nejen pro takuš.

...

(Sutech, 22. 3. 2008 13:08)

zajimave jak kazdy je proti TAKUŠ, ale ze se pred tim spojilo nekolik alianci na utopii a chteli je znicit aby se nemohli umistit v tabulce to je uz jedno!! v te dobe jsem mel vlastni ali a nebyl jsem parchant abych se pridal k dalsim 20 ali i kdyz mi psali at jim pomuzu a ted se divite ze je neco jako TAKUŠ

Re: Všichni :)

(Acaruss, 21. 3. 2008 1:37)

Co se týče TAKUŠe, tak zastávám názor Agraela..

Ale na druhou stranu, po mojí "osobní" rozmuvě s Mashou musim uznat, že se mu možná z jedný části dostává ode všech křivdy..

První věky? Tajné zprávy typu: Nemáš zájem o VRS? Hoď mi icq.. A dál nic. Pak z toho vyšlo Vesmírné Rasové Spojenectví atd atd atd..

Spojení nejlepších aliancí je prasárna, to bezeslov. Ale pakty a smlouvy jsou nejen u Takuše..

Aliance 4, antiTAKUŠ, VRS, TAKUŠ.. a další který mi nejsou teď honem k dispozici :)

Aliance 4 pro mě je něco jako pro Mashu ten jeho spolek :) Jen o sobě nedáváme vědět a nikdo neví kdo jsou ty 4 aliance.. :)

Toť asi vše k tomu..

RE:Masha

(Agrael, 21. 3. 2008 1:23)

Masha: V utopii jsem nebyl ... ale viděl jsem výsledek a Utopii jsem sledoval ... neměli jste žádný vážný war ... nebo měli ale jste tak dobrý a zvládli jste to ale ROZHOĎNĚ jste nebyli v těžký vojenský situaci která by naléhavě potřebovala spolčení nej ali ke společné obraně a hlavně útoku typu všichni na jednoho ... ne přiznám se že se mě toto spolčení nelíbí ...
Chalda: pravda ... to jsem nějak nedomyslel :-D opravuji ... celek na tři části ... omluvte mě za mou nedůvtipnost :-)
PS: Pravda je že si myslim že situace ve vesmíru nevyžaduje ještě spolčování nej ali proti ostatním ... jedna samotná ali se neubrání a nemáte soupeře který by se vám postavil pořádně ... kór při strategii všichni na jednoho který jste předvedli a co donutilo alespoň ostatní se nachvilku semknout proti TAKUŠ ... ale nevidim proti Vám žádného konkrétního silného soupeře a ač bych chtěl já jím nejsem a ani nemohu nikoho stvořit ... proto povidam že pokud se nerozroste antiTAKUŠ ... tak nebudete mít při momentální vaší strategii velkého soupeře ... ani se nezajímam moc o kvantitu antiTAKUŠ jako spíš o kvalitu ... ale kvalita mezi tolika ali se hledá težce ... takže svým způsobem Vás obdivuji ale nebudete teď už tolik silný tím že to umíte hrát ... vim že umíte ale budete silný tím že jste pěkně vyčůraný :-) Agrael
Nedůvtipnost vyhrazena :-D

_____________________________

(Chalda, 19. 3. 2008 19:07)

jak můžeš rozdělit celek na tři poloviny???:D:D

RE: Agrael

(Masha, 19. 3. 2008 15:25)

a ty si byl v Utopii? hm, že víš co bylo a je každej věk na začátku? byl nebo nebyl? nebyl.. tak laskavě pomlč..

a to tvoje " asi se neregnu " mě skutečně nebere..

antiTAKUŠ

(Agrael, 19. 3. 2008 13:45)

TAKUŠ dejme tomu ... jediný co mě mrzí je že to musí být to jakoby nej z vesmíru proti ostatním ... je to silnější proti slabším ... trošku mě štve ta nevyrovnanost ... a hlavně to že se všichni najednou sesypou na jednoho ... je to sice inteligentní ale řekl bych že nefér ... jo a Utopia třeba minulý věk neměla žádný velký problém alespoň pro mě viditelný tak nechápu proč tady Masha povidá že spolek vznikl hlavně z obranných důvodů ... spíš se bojíte boje mezi sebou ... tak je lepší se spojit a eliminovat tím těžký soupeře a vpohodě pokosit ostatní ali který nemají to štěstí ... nejsou buď tak dobrý a nebo prostě nejsou kvalitní lidi což bývá asi největší problém ... kdyby to začalo být nějak neúnosný a TAKUŠ to moc drtila tak se snad už ani neregnu příští věk ... nebavilo by mě to ... ale doufam že vznikne nějaká fakt silná antiTAKUŠ která by vzájemné šance vyrovnala ... ale mrzí mě že se vesmír rozpolcuje na tři poloviny ... na TAKUŠ , antiTAKUŠ a pak ten zbytek co neni nikde a chudák dopadne nejhůř protože se na něm všichni nakonec najedí :-(

realita, či fikce

(Borlis, 18. 3. 2008 19:18)

moc spolčení tam není - akorát že si to píšou pod seznam lidí v ali :)

občas to nefunguje ani v ali :D natož v TAKUŠ :D:D:D

...

(Boban117, 18. 3. 2008 13:12)

co se týče spolupráce, tak na to jsou snad lidi v ali ne? a pokud ti nestačí 9 spoluhráčů, tak je to docela ani nevím jak to nazvat. já mám ali se 3ma lidma, a bohatě si stačíme, druhá sesterská ali sice je, ale ne že s ní útočíme na jeden cíl...ani když se bráníme...proto jsem třeba nešel ani do toho spolku antitakuš. tolik z mýho pohledu na to

...

(Chalda, 15. 3. 2008 18:55)

spolčování je na nic lepší by bylo zrušit aliance

Re:Masha

(Crusher, 14. 3. 2008 19:32)

ani bych neřek